Reklam

Tartışmalı kongrede Tunç, yeniden başkan seçildi

Mevcut İlçe Başkanı Feyzullah Tunç ve Mehmet Sami Şahin, başkanlık için yarıştığı kongrede Şahin'in adaylığı düşürüldü. Tunç, tek liste olarak katıldığı seçimde aldığı 238 oyla yeniden başkan seçildi. 

Reklam
Tartışmalı kongrede Tunç, yeniden başkan seçildi
Editör: Ali Dağlı
12 Eylül 2020 - 18:21
Reklam

Mevcut İlçe Başkanı Feyzullah Tunç ve Mehmet Sami Şahin, başkanlık için yarıştığı kongrede Şahin'in adaylığı düşürüldü.  Tunç, tek liste olarak katıldığı seçimde aldığı 238 oyla yeniden başkan seçildi. 

Bugün saat 10:00'da Kemal Kaynaş Stadyumu'nda düzenlenen kongreye, partililer ateşleri ölçüldükten sonra alındı. Kongrede sosyal mesafeye ve maske kuralına özen gösterilerek sık sık hatırlatma yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşmasını yapan Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Karaman İl Koordinatörü Mehmet Sait Kayan, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak genel merkezin desteklediği adayın Feyzullah Tunç olduğunu açıkladı. 

Divan, aday olan Mehmet Sami Şahin'in listesini geçersiz saymasının ardından adaylığı düşürüldü ve Tunç tek liste olarak seçime gitti. Böylece Feyzullah Tunç, 238 delegenin oyunu alarak yeniden Merkez İlçe Başkanı seçildi. Kullanılan 23 oy ise geçersiz olarak sayıldı. 

İŞTE KAZANAN LİSTE;
BİLAL KORKMAZ, MUSTAFA GÜLCAN, ALİ ERTEM, KEMAL TOPRAK, HİCRAN AKGÜL, MEHMET ALİ ÖZDEMİR, OSMAN ÜNÜVAR, ABDÜL KADİR GÜL, CEM DİŞÇİ, YONİS KARTAL, HİLMİ CANMAYA, ÖMER ÖZDEN, ALİ İHSAN KUTBAY, SULTAN KESKİN, FAHRİ UYSAL, ABDULLAH YENİ, HÜLYA TARTAN, GÜLSER DİNÇ, MEVLÜT DURMAZ, ANIL ERDAŞOGLU, MEVLÜT KAYIŞ, ŞEYMA GÜDER, MUSTAFA KÜÇÜKBASMACI, RECEP ANKARALI, ABDULLAH RECEP KOCA, İLYAS UYSAL, MEMİŞ ÖZDEMİR, BANU BOZKURT, ZÜBEYDE AYDAOĞDU

 


Reklam

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • mustafa kemal
  1 ay önce
  Doğru yoldasınız Zirvede bırakmak iyidir her zaman , zaten sonrasıda yok
 • Baskı
  1 ay önce
  Ne bekleniyordu ki? Baskı vs.
 • Mehmet
  1 ay önce
  Demokrasi zaferi ile diye birde konuşma ile başlayıp mutlaka birşeyler oldu olmuş olabilir ama ne oldu diyede bitirirsiniz !!! Hak Hukuk Adalet şaşma yoksa senide gelir sokar bu güç zehirlenmesi Diktatörlük!!!
-----Sponsorlu Bağlantılar-----