Sözlü tartışma kavgaya döndü 1 yaralı

Karaman'da meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.

Reklam
Sözlü tartışma kavgaya döndü 1 yaralı
21 Temmuz 2019 - 09:57
Reklam

Karaman'da tartıştığı Ramazan A. tarafından av tüfeği ile vurulan 37 yaşındaki Süleyman D. vücuduna isabet eden saçmalarla yaralandı. Yaralı Süleyman D. ambulans ile hastaneye kaldrılırken, Ramazan A. cinayet bürosu dedektiflerince kısa sürede yakalandı. 

Olay Sakabaşı Mahalles 879 sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Süleyman D. ve Ramazan A. sokak üzerinde tartıştı. Tartışmanın şiddetlenmesi ile birlikte Ramazan A. av tüfeği ile Süleyman D.'nin üzerine ateş açtı. Vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden saçmalarla yaralanan Süleyman D. ambulans ile Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Cinayet masası dedektifleri olayın ardından kayıplara karışan Ramazan A.'yı kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet
    11 ay önce
    Benim anlamadığın bu şahıslar ninja gibi silahlarını elbise altında sırt kısmında mı taşıyor bir an çıkarıp ateş edebiliyorlar tartış vur karşılaş vur konuş vur ..Memleketin ülkemizin bu hale gelmesinde en büyük etken ilim bilim okuma yerine hazır para ile kendilerini geliştirdiler tarlayı araziyi sat para al şehre in en ufak arazisi olan bir anda köşe oldu siyaset yapan bir anda köşe oldu artık okuyarak bir yere gelme durdu arazi tarla zengini sonradan görme oldu memleket ne güzel di eski Karaman çocukluğum gençliğim geçti bir kaç grup vardı onlara kimse bulaşmaz dı şimdi herkes mafya kelek kesen haramı oldu elleri kolları dövmeli ellerinde pitbul bellerinde bıçak boş bir gençlik oldu eskiden gençler motosiklet süsleyerek onlar ile gurur duyarlardı şimdi asmak ile kesmek ile gurur duyuyorlar o değilde bir garibanın başını yakarlar en sonunda Allah korusun.. 90 lar Karaman sen ne güzeldin beee heryerin samimiyet dostluk toprak ağaç kokardı!!!
-----Sponsorlu Bağlantılar-----