Reklam

Sorunlara kalıcı çözüm üretiliyor

Karaman'da İl Sağlık Müdürü Kurşun bütün sorunlar için kalıcı çözümler üretmeye devam ediyor.

Reklam
Sorunlara kalıcı çözüm üretiliyor
22 Ekim 2019 - 17:37
Reklam

Karaman İl Sağlık Müdürü Adnan Kurşun Karaman Devlet Hastanesindeki sorunlara tek tek el atıyor. Kurşun asansör sorununun ardından özellikle acil bölümü önündeki otopark sorununada kalıcı çözüm üreterek hasta memnuniyetini artırmayı planlıyor.

Karaman'da vatandaşlara verilen sağlık hizmetleri her geçen gün eskiye göre biraz daha artarak devam ediyor. Hastaların sağlık sorunlarının yanı sıra hastaneye ulaşmaları ve hastanede karşılaşabilecekleri engelleri masaya yatıran Kurşun ve ekibi bir çok alandada fiziki iyileştirmelere gidiyor.

Son olarak özellikle hastanenin acil bölümündeki otopark sıkıntısına el atan Kurşun, yeni otopark alanları oluşturarak bu sorunada kalıcı çözüm buluyor.

Kurşun yeni yapılan otopark hakkında yaptığı yazılı açıklamasında vatandaş memnuniyetinin önemine dikkat çekiyor. Kurşun; ”Karaman Devlet Hastanemizde  hasta yoğunluğuna paralel olarak doğan otopark ihtiyacını karşılayabilmek için çalışmalara hızla devam edilmektedir.  Kaliteli ve güvenli otopark hizmeti sunmak için  acil servis karşısında bulunan helikopter pisti ve 112 istasyonunun bulunduğu alanda Karaman İl Özel İdare ekiplerinin desteği ile  asfaltlama çalışmaları yapılmıştır. Aynı zamanda hastanemiz bahçesinde  poliklinik ve Başhekimlik kısmının bulunduğu alanda vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde yolcu indirip bindirebilecekleri cep alanı çalışmaları da devam etmektedir” dedi.

Karamanlılara kesintisiz kaliteli ve güvenli hizmet verebilmeyi hedeflediklerinin altını çizen Kurşun; “Şehrimize yakışan, vatandaşlarımızın hak ettiği modern hizmeti sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Şehrin günlük en fazla insan sirkilasyonunun olduğu bir kurumda aksaklıklar çıkması normal, bizler bu aksaklıkları en aza indirerek Karamanlı hemşehrilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi hedefliyoruz. Bizlere çalışmalarımızda hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen Karaman Valimiz Fahri Meral'e Milletvekillerimize ve İl Özel İdaresi yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Muammer Şen Karaman, (DHA)

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----