Sitemize gelen Polis Haftası mesajları

Sitemize gelen Polis Haftası mesajlarını sizler için derledik.

Sitemize gelen Polis Haftası mesajları
10 Nisan 2021 - 17:28
Sitemize gelen Polis Haftası mesajlarını sizler için derledik.

KARAMAN BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ KALAYCI


 “Milletimizin huzuru ve güvenliği için mesai kavramı gözetmeksizin 7/24 kamu düzeninin tesisi için tüm sorumluklarını yerine getiren Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 176 yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.
Bu vesileyle huzur ve güvenliğimiz için canını feda eden Şehit Polislerimiz başta
olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Kahraman gazilerimizi şükranla yad ediyor, görevi başındaki tüm polis teşkilatımıza sevgi ve selamlarımı sunuyorum”


ERMENEK BELEDİYE BAŞKANI ATİLA ZORLU

“Gücünü halkımızın güven ve desteğinden alan, canını siper ederek görevini fedakar bir şekilde yerine getiren Emniyet Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutlamaktayız. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını temin etmek için yetkisini kanunlardan alarak görev yapan bu güzide teşkilatımız güvenlik ve özgürlük dengesini sağlama konusunda ciddi bir vazife ifa etmektedir. 
 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır. Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır” dediği gibi Polis Teşkilatımız Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne sonsuza dek sahip çıkacaktır. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum. “
 
KARAMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS BAŞKANI AHMET ÇELİK VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI M. GÖKHAN ALKAN

“Devletimiz canımızı, malımızı koruyabiliyorsa, rahat ve huzur içinde yaşayıp, uyuyabiliyorsak bunun icrasında en önemli birim polislik teşkilatıdır., Halkının huzurunu gurur ve onur vesilesi sayan değerli polislerimizin, gece gündüz demeden, canlarını hiçe sayarak yaptıkları hizmet asla göz ardı edilemez. Ülke genelinde asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi zor görevleri bulunan polislerimize, milletçe destek olmak ve sahip çıkmak zorundayız. Unutmayalım ki; onların varlığı bizim ve ailemizin güvenliği demektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176’inci yıldönümünü tebrik eder, Vatan ve görev uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle anar ve gazilerimize şükranlarımızı sunarız”

 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum