Reklam

Sınai Mülkiyet Hakları toplantısı düzenlendi

Sınai Mülkiyet Hakları toplantısında marka patent vekili Ahmet Akkaş katılımcılara sunum yaptı.

Reklam
Sınai Mülkiyet Hakları toplantısı düzenlendi
19 Eylül 2019 - 10:14
Reklam

Karaman'da Karaman Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi PTTO Koordinatörlüğü ve Karaman Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile “Sınai Mülkiyet Hakları Bilgi Günü” toplantısına  yapıldı.

Ticaret ve Sanayi odası toplantı salonunda yapılan programa; Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Proje ve Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Doç. Dr. Murat Yıldız, INNOPARK Uzman Yardımcısı Mustafa Küçük, Marka Patent Vekili Ahmet Akkaş, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan yaparak katılan tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ardından sırasıyla Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Proje ve Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Doç. Dr. Murat Yıldız, INNOPARK Uzman Yardımcısı Mustafa Küçük konuşmasını yaptı.

Konuşmaların ardından bilgi sunumu kapsamında marka patent vekili Ahmet Akkaş sunum  yaptı. Akkaş sunumunda; patent ve faydalı model, marka ve coğrafi işaretler, tasarım tescili konularında bilgi vererek yaşanmış uygulamalardan örnekler vererek açıklamalar yaptı. 
Seminerin son bölümünde ise katılımcılar ve konuşmacılar arasında merak edilen sorunlarla  ilgili soru-cevap yapıldı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----