Şahin meclis üyelerini Konya'da ağırladı

Karaman'da AK Partiden belediye başkan adayı olan Mahmut Sami Şahin seçimin ardından kaybolmak yerine Karamanla ilgilenmeye devam etti. Şahin Karaman'daki bir çok sosyal sorumluluk projesinede imza attı.

Reklam
Şahin meclis üyelerini Konya'da ağırladı
11 Aralık 2019 - 10:08
Reklam

Karaman'da 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'den Karaman Belediye Başkanı adayı olan Mahmut Sami Şahin seçimlerin ardından gözlerden kaybolmak yerine Karaman'ın sorunları ve sosyal hayatı ile iç içe oldu. Şahin son olarak AK Partili Karaman Belediye meclis üyelerini Konya'da ağırladı.

Karaman'da 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından alışık olmayan gelişmeler yaşanmaya başladı. Neredeyse ilk defa seçimi kaybeden bir aday Karaman'da yaşamamasına rağmen Karaman'ın sorunları ve sosyal projeleri ile Karaman'daki çalışmalarını sürdürdü. Seçimlerin sonuçlanmasının ardından AK Partili Mahmut Sami Şahin Karaman'daki faaliyetlerini arttırdı. Hafızlık çalışması yapan öğrencilerle sık sık bir araya gelen Şahin hafızlık öğrencilerini Karaman Valisi ile kahvaltıda buluşturdu. Bir çok derneği ziyaret eden Şahin, genelde hafta sonlarınıda Karaman'da geçirerek kentteki çeşitli etkinliklere katıldı.

Karaman'daki sosyal etkinliklerin yanı sıra Konya'da bir çok Karamanlı'yı ağırlayan Şahin en son AK Partinin Karaman Belediye Meclis üyelerini ağırladı. Şahin Karamanlı meclis üyelerini kentin en eski yerleşim alanlarından olan Sille'yi gezdirdi.

Muammer Şen/imaret.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----