Polisin dikkati felaketi önledi

Karaman'da elektrik kaçıran aydınlatma direği polisin dikkatini çekti. Polis yolu trafiğe kapatarak yetkililere durumu bildirdi.

Reklam
20 Kasım 2019 - 11:14
Reklam

Karaman'da bir minibüs aydınlatma direğine çarparak kaçtı. Zarar gören aydınlatma direğinin elektrik kaçırdığını fark eden polis yolu trafiğe kapatarak yetkililere bilgi verdi. Özellikle üniversite öğrencilerinn sıklıkla kullandığı caddede olası bir felakette engellendi.

Olay gece 00.40 sıralarında İbrahim Öktem Caddesi İl Özel idaresi karşısında meydana geldi.

İddiaya göre plakası tespit edilemeyen bir minibüs kontrolünü kaybederek kaldırımda bulunan aydınlatma direğine çarptı. Direğe zarar veren minibüs hızla olay yerinden kaçtı. İbrahim Öktem Caddesi üzerinde devriye görevi yapmakta olan polis ekibi ise zarar gören aydınlatma direğinin elektrik kaçırdığını bir süre sonra ise sigortasının attığını fark etti. Ekipler olası bir tehlikeye karşı yolu trafiğe kapatarak Medaş yetkililerine bilgi verdi. 

Atan sigorta ile birlikte elektrik akımı kesilen direkte medaş yetkilileri inceleme yaptı. Medaş yetkilileri direk etrafından güvenlik şeridi çekerek, direğin değiştirileceğini belirtti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----