Reklam

Polis ve jandarma uyardı aman dikkat

Karaman'da polisten ve jandarmadan ard ardına uyarılar geldi. Bayram öncesi bu konulara dikkat edilmesi gerektiği vurgulandı.

Editor: Buket Toprak
16 Temmuz 2019 - 10:59 - Güncelleme: 18 Temmuz 2019 - 10:59
Reklam

Karaman'da yaklaşan Kurban Bayramı nedeni ile Polis ve Jandarma hayvan hırsızlıkları ve sahte para konusunda uyarılar yaptı. Sahte para ve hırsızlık için gerekli tedbirlerin alındığı belirtilirken, vatandaşlarında bu konularda daha temkinli olunması istendi.

EN ÇOK BU DÖNEMDE PİYASAYA SÜRÜLÜYOR

Kurban Bayramına sayılı günler kala Karaman için yetkililer uyarı yaptı. Her yıl yaklaşan kurban bayramı öncesinde meydana gelen özellikle hayvan hırsızlığı konusunda dikkatli olunması gerektiği vurgulanırken, sahte paranında en çok bu dönemde piyasaya sürüldüğü belirtildi. 

EN CAYDIRICI ÖZELLİK KAMERA

Kurban bayramı öncesi özellikle besi ahırlarına dadanan hırsızlar için güvenlik kameralarının çok caydırıcı bir etken olduğunu belirten yetkililer güvenlik kameraları olmayan ahırların hırsızlar tarafından çok daha fazla tercih edildiğini belirtti. Ayrıca kurban ticareti yapacak olan vatandaşların sahte paralar hakkında bilgi edinmesi ve sahte paraya karşın önlemlerini alması belirtildi.

HEMEN 112'Yİ ARAYIN

Şüpheli her durumun ise 112 acil çağrı hattı üzerinden ilgili birimlere bildirilmesi istendi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..