Reklam

Özel Selçuklu Hastanesi, kısıtlama boyunca hizmet verecek

Koronavirüs ile mücade kapsamında açıklanan tedbirlerde haftasonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasında Karaman Özel Selçuklu Hastanesi kesintisiz hizmet vereceğini açıkladı.

Reklam
Özel Selçuklu Hastanesi, kısıtlama boyunca hizmet verecek
Editör: Ali Dağlı
04 Aralık 2020 - 13:59
Koronavirüs ile mücade kapsamında haftasonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasında, Karaman Özel Selçuklu Hastanesi kesintisiz hizmet vereceğini duyurdu.
Hafta içi yasakların haricinde yeniden düzenleme ile birlikte haftasonu sokağa çıkma yasağı Cuma akşamı saat 21:00 itibariyle başlayacak, Pazartesi sabah 05:00 itibariylre sona erecek. Bu kapsamda özel hastaneler bu hafta sonu yasak boyunca açık olacak mı sorusu vatandaşlar tarafından merak konusu olurken, Karaman Özel Selçuklu Hastanesi yönetimi yasak boyunca kesintisiz hizmet vereceğini duyurdu. 

Hastaneden yapılan açıklama şu şekilde; "değerli Karaman halkının, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu tarihlerde de kesintisiz sağlık hizmeti alabilmeniz adına, tüm polikliniklerimizle hizmetinizdeyiz. Randevu ve detaylı bilgi için 0338 212 93 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bekletmiyoruz, sizi bekliyoruz." . 


Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum