Reklam
Reklam

Oy verenlere teşekkür edip, Kalaycı'yı tebrik etti.

Ahmet Tanju Kuytan yerel seçimlerin ardından yaptığı yazılı açıklamada kendilerine destek veren herkese teşekkür ederek, belediye başkanlığına seçilen Savaş Kalaycı'yı ise tebrik etti.

Editor: Buket Toprak
03 Nisan 2019 - 16:16 - Güncelleme: 05 Nisan 2019 - 14:32
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Karaman merkez ilçe başkanı Ahmet Tanju Kuytan seçimlerin sona ermesinin ardından yazılı bir açıklama yaptı. Seçim sürecinde kendilerine destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür eden Kuytan göreve gelen MHP'li Savaş Kalaycı'yı da tebrik etti.

Kuytan yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Yaklaşık 120 gündür çalışmalarımız da Belediye Başkan Adayımız Emin Ege'ye,İl Başkanımız Kadir Ergin'e,CHP Karaman Milletvekilimiz İsmail Atakan Ünver'e,Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Baştuğ'a ,Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza,İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımıza,İl ve ilçe yönetim kurulundaki yönetici arkadaşlarımıza, Kadın Kollarımıza,Gençlik Kollarımıza, gönüllerimize, sandık görevlilerimize,okul sorumlularımıza,müşahitlerimize oylarıyla bize destek veren Karaman halkımıza teşekkür ederiz. 

Seçimler bir demokrasi şölenidir,hizmet yarışıdır. Kazananın başta Karaman halkı ve tüm vatanımız olmasıdır.

Önümüzdeki süreçte yine çocuklarımızın geleceği için, hayallerimiz için yılmadan,yorulmadan vatanımız,milletimiz ve şehrimiz için çalışmalara devam etmemiz gerektiğinin bilincinde olmamızın daha önemli hale geldiğinin inancıyla bu süreçte emeği geçen, ilçe seçim kurulu görevlilerine,basın mensuplarına, okullarımızda görev yapan tüm personele ayrıca teşekkür ederim. 

Bu hizmet yarışını önde göğüsleyen şehrimizin yeni Belediye Başkanı Sayın Savaş Kalaycı'ya kutsal görevinden dolayı tebrik eder,başarılar dilerim" dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..