Otel odasında ölü buludnu

Karaman'da bir otelde yaşayan kimsesiz adamın cenazesini yasal süre içerisinde kimse almaz ise belediye kimsesizler mezarlığına gömecek.

Reklam
14 Kasım 2019 - 12:42 - Güncelleme: 16 Kasım 2019 - 12:12

Karaman'da işçi emeklisi olan 88 yaşındaki Ferudun T. otel odasında ölü bulundu. Ferudun T.'nin 3 yıldır bir otelde kaldığı ve bilinen hiçbir yakınının bulunmadığı öğrenildi. Feridun T.'nin cenazesinin ise yasal süre içerisinde alınmaması dahlinde belediyece defnedileceği belirtildi.

Olay Ahi Osman Mahallesi 31 sokak üzerinde bulunan bir otelin 112 numaralı odasında meydana geldi. 

İddiaya göre kimsesiz olan ve 3 yıldır otelde yaşayan Ferudun T.'ye sabah kahvaltısı götüren otel çalışanları yaşlı adamı hareketsiz yatar vaziyette buldu. 

Otel çalışanlarının ihbarı üzerine otele sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Otele gelen sağlık ekipleri yaşlı adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ise otel odasında inceleme yaptı. Ferudun T.'nin cesedi yapılan incelemelerin ardından Karaman Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Morga alınan Feridun T.'nin 15 gün içerisinde bir yakını tarafından morgtan cesedinin alınmaması durumunda Belediye tarafından kimsesizler mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Karaman Haber

Karaman Haberleri

Larende Karaman Haberleri