Reklam
Reklam

Öğrencileri için küreği eline aldı

Okul müdürünün hareketini gören vali vekili okul müdürüne bakın ne yaptı.

Editor: Buket Toprak
16 Ocak 2019 - 12:01 - Güncelleme: 18 Ocak 2019 - 10:02

Karaman'da yoğun  kar yağışının ardından sabah okula gelecek olan öğrenciler için küreği eline alan Gazi Mustafa Kemal İlkokulu müdürü Ahmet Miran okul önündeki karları temizlerken, vali yardımcısı tarafından fark edildi. Okul müdürü Miran Karaman Vali yardımcısı İbrahim Türkoğlu tarafından taltif ile ödüllendirildi.

Yoğun kar yağışı tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de etkili olmaya devam ederken Gazi Mustafa Kemal İlkokul Müdürü Ahmet Miran, eğitim - öğretim sorunsuz bir şekilde devam etmesi için okul önünde biriken karı temizleyerek örnek bir davranış sergiledi. 

Karaman Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu sabah saatlerinde Gazi Mustafa Kemal İlkokuluna gerçekleştirdiği ziyaret ve inceleme sırasında okul Müdürü Ahmet Miran’ın okul içinde yığılan karı temizleme çalışmaları görüldü. 

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Miran’ın eğitim – öğretimin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde devam etmesi ve çocukların okula rahat ve güvenli bir şekilde girip çıkabilmeleri için okul önündeki karı temizlemesi ise vatandaşlar tarafından da ilgiyle takip edildi. 

Okul Müdürünün kar temizleme çalışmaları takdir görürken duruma şahit olan vatandaşlar eğitim adına yaptığı bu fedakârlık karşısında mutluluklarını dile getirerek okul müdürüne teşekkür etti. 

Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu tarafından örnek davranış sergileyen okul müdürü Ahmet Miran’a taltif verildiği öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..