O süre uzatıldı

Karaman Ticaret ve Sanayi odası yaptığı yazılı açıklama ile üyelerine ikinci el alım satım yeterlilik belgesinde sürenin uzatıldığını hatırlattı.

Reklam
Editor: Buket Toprak
16 Ağustos 2019 - 10:25 - Güncelleme: 19 Ağustos 2019 - 10:14
Reklam

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası ikinci el araç alıp satanları uyardı. Yetki belgesi almak isteyenler için sürenin uzatıldığını duyurdu. 

Karaman Ticaret ve Sanayi odasından yapılan yazılı açıklama şu şekilde; İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Süre Uzatımı Hakkında 10 Ağustos 2019 tarih ve 30858 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ve Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan yönetmelik değişikliği ile ikinci el araç alım satım işi ile uğraşanlar için "yetki belgesi" alma süresi 31.12.2019 tarihine kadar uzatıldı.Mesleki yeterlilik belgelerini alanlar, "yetki belgeleri"ni yıl sonuna kadar tamamlayabilecek.

"MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi" süreçlerini tamamlayanların "yetki belgesi"

Başvurularını https://t.co/KEsyNSLaPV adresi üzerinden yapmaları gerekmektedir. 
Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyenlerin; odamızın düzenlediği  5. Galericilik Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı son müracaat tarihi  22 Ağustos 2019 Perşembe günü mesai bitimine kadar odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir.  Tüm üyelerimize önemle duyurulur” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..