O sapık tutuklandı

Karaman'da motosikletin üzerine kapüşon takarak kadınları taciz ettiği iddia edilen sapık tutuklandı.

Reklam
O sapık tutuklandı
13 Nisan 2019 - 11:37
Reklam

KARAMAN'da, iddiaya göre bir haftadır kapüşon takan ve motosikletiyle geçerken kadınları ve lise öğrencilerini taciz eden bahçıvan H.P. (30) çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Polisin şüpheliyi tespit ettiği güvenlik kameraları ise bugün ortaya çıktı.

Karaman'da polis ekipleri, kentte son bir hafta içinde kapüşon takan motosikletli kişinin yolda yürüyen kadınları ve liseli kız öğrencileri elle taciz etmesi ihbarı üzerine harekete geçti.

ÖZEL EKİP KURULDU

İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar'ın talimatı ile Asayiş Şube Müdürü Muhammet Ergin'in koordinesinde  olay ile alakalı özel ekip kuruldu. Özel ekip, tacize uğrayan tüm bayanlarla tek tek görüşüp şüpheli hakkında eşgal bilgisi aldı.

POLİS 3 GÜN BOYUNCA PUSU ATTI

Tacize uğrayanların verdiği eşgal üzerine taciz olaylarının gerçekleştirdiği bölgelerdeki mobese ve güvenlik kamera kayıtlarını tek tek inceledi. İncelenen kamera kayıtlarında tacize uğrayan kadınların verdiği eşgaldeki şüpheli tespit edildi. Taciz olaylarının en çok gerçekleştiği noktayı belirleyen ekipler, bölgede beklemeye geçti. Şüphelinin geliş ve gidiş güzergahını tespit eden ekipler 3 günlük beklemenin ardından, bölgeye gelen şüpheliyi yakaladı.

6 SAATLİK SORGUSUNUN ARDINDAN TUTUKLANDI

Şüphelinin yevmiyeli olarak bahçıvanlık yapan H.P. olduğunu belirlendi. Asayiş Şubesine getirilen şüpheli buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 6 saat süren sorgusunun ardından şüpheli H.P. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Karaman M Tipi Kapalı Ceza evine gönderildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum