Nefes kesen kovalamaca ile yakalandılar

Karaman'da polisin yaptığı uyuşturucu operasyonunda 2'si kadın 3 kişi gözaltına alındı.

Reklam
Nefes kesen kovalamaca ile yakalandılar
20 Nisan 2019 - 18:23
Reklam

Karaman'da polisin yaptığı uyuşturucu operasyonunda 2'si kadın 3 kişi gözaltına alınırken, 5 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi. Polisin dur ihtarına uymayan şüpheliler havaya açılan ateşin ardından yakalandı.

Karaman İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri 27 yaşındaki Osman T. ve 19 yaşındaki Gamze Gül A.'nın kente yüklü miktarda uyuşturucu madde getireceğini tespit etti. 

Osman T. ve Gamze Gül A.'nın uyuşturucuları getireceği aracı tespit eden ekipler Mersin yolu girişinde hazırlık yaptı. Mut yolu polis kontrol noktasında dur ihtarına uymayarak kaçan şüpheliler ile kovalamaca başladı. Yaşanan kovalamacanın ardından polisin havaya ateş açması ile birlikte şüpheliler yakalandı.

Otomobilde yapılan aramalarda 4 kilo 875 gram esrar maddesi ele geçirilirken, her iki şüphelnin ev aramaları yapıldı. Osman T.'nin evinde yapılan aramalarda da yetiştirilmek üzere dikilmiş 120 plastik bardak ve saksılar içerisinde kenevir bitkisi, 40 gram esrar maddesi, ve 62 gram kenevir tohumu ele geçirildi.

Yapılan operasyon kapsamında Gamze Gül A., Osman T. ve Osman T.'nin eşi Fadime T. uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüpheliler Emniyet müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----