Narko Timlerden Zehir Tacirlerine Bir Darbe Daha !

Karaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri zehir tacirleri ile mücadelede rekora koşuyor...

Reklam
Narko Timlerden Zehir Tacirlerine Bir Darbe Daha !
Editör: İmaret
15 Şubat 2020 - 13:07
Reklam

Karaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri zehir tacirleri ile mücadelede rekora koşuyor. Adeta şehirde Uyuşturucu ile mücadelede kuş uçmuyor. Ekipler hergün ayrı bir operasyonda zehir tacirlerine darbe üstüne darbe vutuyor.

Karaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışma ve takip sonucunda dün gece Erkan U.(25), Ömer K.(34) ve Hasret U.(25) isimli şahısları yanlarındaki uyuşturucular ile birlikte gözaltına aldı.
Narko Timler Konya’dan uyuşturucu madde getirip satacaklarını tespit ettikleri Erkan U.(25), Ömer K.(34) ve Hasret U.(25)’ya operasyon düzenledi. Narko Timler operasyon da Erkan U.(25), Ömer K.(34) ve Hasret U.(25)’nun Konya’dan geldikleri 70 plakalı otomobillerinde 310 adet ectasy hap, 28.5 gram esrar maddesi ve 8 adet reçeteye tabi hap ele geçirdi.
Zehir tacirleri gözaltına alınarak Karaman Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Sorguların ardından Erkan U.(25), Ömer K.(34) ve Hasret U.(25) adliyeye sevk edildi.
 


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----