Mahmut Sami Şahin onları unutmuyor

Karaman'da Vali Fahri Meral ve Mahmut Sami Şahin hafız öğrencilerle buluştu.

Reklam
Mahmut Sami Şahin onları unutmuyor
04 Aralık 2019 - 09:58
Reklam

Karaman Valisi Fahri Meral, Karaman'da sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Mahmut Sami Şahin ve kardeşleri ile birlikte, Karaman Hafız İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve okul yöneticileri ile birlikte hafta sonu doğa yürüyüşü yaptı.

Hafta sonu Vali Hakkı Teke Ormanında sabah saatlerinde gerçekleştirilen ve yaklaşık 6 kilometrelik doğa yürüyüşünün ardından Vali Meral öğrencilerle, ve Şahin kardeşlerle kahvaltıda bir araya geldi.

Yaklaşık bir yıl süren eğitimlerinin ardından hafızlığını tamamlayan öğrencilerle kahvaltı sonrasında bir süre sohbet eden Vali Meral, başarılarından dolayı öğrencileri tebrik ederek eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Gelecek nesilden şikayet etmek istemiyorsak bugünün gençlerine emek vermek gerekiyor diyen Mahmut Sami Şahin ise; “Yüzakı bir gençlik için emek verenler var. Bugün sayın Valimizle birlikte bir yılda hafızlığını tamamlayan gençlerimizle 6 kilometre yürüyüş ve ardından kahvaltıda birlikte olduk. Bu gençlerden geleceğin siyasal bilimcileri, valileri, mühendisleri, din adamları, doktorları kısacası ülkenin kaderinde söz sahibi olacak neferler çıkacak” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----