LGS döneminde bu okula yoğun ilgi var

Okul yönetimi tercih döneminde okula olan ilgiden memnun. Okul müdürü Bedri YILMAZ, “LGS 2. yerleştirmelerde sınırlı sayıda kalan kontenjanlarımız için kız öğrencilerimizi okulumuza bekliyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

LGS döneminde bu okula yoğun ilgi var
Editör: Ali Dağlı
27 Temmuz 2021 - 20:30
Okul yönetimi tercih döneminde okula olan ilgiden memnun. Okul müdürü Bedri YILMAZ, “LGS 2. yerleştirmelerde sınırlı sayıda kalan kontenjanlarımız için kız öğrencilerimizi okulumuza bekliyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Nefise Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini neden seçmelisiniz?
MESLEKİ EĞİTİMDEN DAHA FAZLASI
Okulumuz bir meslek lisesi olmasına rağmen Mesleki Eğitimden çok daha fazlası tercih eden öğrencilerimizi bekliyor;
. Güvenli okul markası
. Destekleme kursları ile üniversiteye hazırlık
. Ücretsiz pansiyon imkanı
.  Yurtdışında staj imkanı
. İşyeri açma belgesi ve teknisyen ünvanı
. Sosyal sanatsal kültürel faaliyetler ile bir eğitim kurumundan beklentinizin üzerinde bir Meslek Lisesi öğrencilerimize kapısını açmaktadır. Mesleki Eğitimden çok daha fazlası, ilimizin güzide öğrencilerinin hizmetine sunulmaktadır.

GELECEĞİN MESLEKLERİ BU LİSEDE
Her geçen gün geçerliliğini kaybeden mesleklerin olduğu bir dönemde, İnsanoğlu var olduğu sürece, güncelliğini hiç kaybetmeyecek,
sadece bugünün değil geleceğin de mesleklerini bünyesinde barındıran okulumuz
bilişim teknolojileri, çocuk gelişimi ve eğitimi, grafik ve fotoğraf, moda tasarımı teknolojileri, yiyecek içecek hizmetleri alanlarında eğitim vermektedir.  Mezun olan öğrencilerimiz işyeri açma belgesi ile birlikte teknisyen ünvanını kazanmaktadır. Öğrencilerimiz, mezun olduklarında hem bir meslek sahibi olmakta hem de destekleme kursları ile hazırlandıkları üniversite sınavlarında yüksek düzeyde başarılar elde etmektedir. Geleceğe daha güvenle bakabilmenin yolu okulumuzdan geçmektedir.

GÜVENLİ OKUL-TEMİZ OKUL
Okul yönetimi tarafından eğitimden önce öğrencilerimizin okulda oldukları süre boyunca, güven içinde oldukları bir eğitim ortamının oluşturulması hedefi doğrultusunda hareket edilmektedir. Önce Güvenlik sonra eğitim, temel politikaların başında gelmektedir. Pandemiye karşı belirli periyotlarda okulumuz ilaçlanmakta, hijyen ve temizliğe yönelik Okulum Temiz, Beslenme Dostu Okul ve Beyaz Bayrak sertifikaları ile okulumuz taçlandırılmıştır. Geleceğinizi Bize emanet edin. Birlikte güven içinde yön verelim!

OKUL HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
https://www.instagram.com/nesmtal_resmi/
https://www.youtube.com/watch?v=E2KT0yr7s0w&t=7s
 
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • emekli
    1 ay önce
    Emekli ogretmen olarak sunu belirteyim ki ara eleman ihtiyaci gelecek yillarda daha fazla artacak Teknik lise mezunlari ulkenin en onemli elemani haline gelecektir.Mezunlarin kisa surede meslek sahibi olmalari onlari is arama stresinden uzak is hayatina kisa surede ulasmalarini sagliyacaktir.