Kucaklaşıp barıştılar

Karaman'da fabrika müdürü ve STK başkanının karıştığı olayda yeni gelişme var.

Reklam
17 Ocak 2020 - 20:16 - Güncelleme: 18 Ocak 2020 - 10:41
Reklam

Karaman'da geçtiğimiz günlerde meydana gelen silahlı tehdit iddiasının ardından bir fabrikanın müdürü olan Hakan Kaya, Karaman Muhasebeciler Odası Başkanı Arif Toktaş ve olayın karşı tarafı olan Taner Özcihan kucaklaşarak barıştı. Yaşanan olumsuz gelişmelerin ardından bu barışma kamuoyundada olumlu tepki aldı.

Olay geçtiğimiz 28 Aralık'ta Taner Özcihan'ın İstasyon Caddesi üzerindeki evnin önünde meydana gelmişti.

İddiaya göre bir fabrikada müdür olan Hakan Kaya ve Karaman Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Arif Toktaş, Taner Özcihan'ın evinin önüne giderek silahla gösterip tehdit etti. Özcihan ise belindeki ruhsatlı tabacasını çıkararak havaya ateş açtı. 

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri fabrika müdürü Hakan Kaya, Karaman Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Arif Toktaş ve olayın karşı tarafı olan muhasebeci Taner Özcihan'ı ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü.

Olayın ardından bugün sevindirici haber geldi. Karaman'ın tanınan muhasebecilerinden olan Ali Ankaralı tarafları bir araya getirerek barıştırdı. Böylece Karaman'da herkes tarafından bilenen ailelerin arasındaki gerginlikte sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----