Komşuları dışarıyı izliyor sanmıştı ama gerçek çok farklı çıktı

Karaman'da komşuları tarafından fark edilen 67 yaşındaki Mehmet Ayoğlu'nun cesedi otopsi yapılmak üzere morga götürüldü.

Reklam
22 Kasım 2019 - 10:41
Reklam

KARAMAN'DA 67 yaşındaki Mehmet Ayoğlu evin iç oda kapısına yaslanmış şekilde pantolan kemeri ile asılı bulundu. Ayakları yere basan Ayoğlu'nun cesedi otopsi yapılmak üzere morga götürüldü.

Olay dün akşam 18.30 sıralarında Kirişi Mahallesi Mezbaha Caddesi üzerinde bulunan 2 katlı kerpiç evin 2'nci katında meydana geldi.

Mehmet Ayoğlu'nu evlerinin penceresinden gören komşuları Ayoğlu'nun evin iç oda kapısına yaslanmış ve dışarıyı izlediğini tahmin etti. Ayoğlu'nun uzun süre kıpırdamadan durduğunu fark eden komşuları Mehmet Ayoğlu'na seslendi. Ayoğlu'nun seslere tepkisiz kaldığını ve ayakta beklediğini gören komşuları sağlık ve polis ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen ekipler Ayoğlu'nun iç oda kapısına pantolan kemeri ile asılı olduğunu ve ayaklarının yere değdiğini fark etti. Ekipler yaptıkları kontrolde Mehmet Ayoğlu'nun hayatını kaybettiğini belirledi. 

Polis ve Cumhuriyet savcısı evde uzun süre inceleme yaptı. Ayoğlu'nun cesedi yapılan incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----