Karpuz çalan şüpheliler kola dolabına işeyip gitti

Karaman'da yaşanan ilginç olay güvenlik kameralarına yakalandı.

Reklam
Karpuz çalan şüpheliler kola dolabına işeyip gitti
13 Haziran 2019 - 19:20
Reklam

Muammer ŞEN KARAMAN, (DHA)- KARAMAN'da otomobil ile bir marketin önüne gelen kimliği belirsiz 3 kişi marketin önüne tuvaletlerini yaptıktan sonra bir karpuzu çalarak kayıplara karıştı. Bu anlar ise marketin güvenlik kameralarına saniye saniye yakalandı.

İlginç olay geçtiğimiz Salı günü Ali Şahane Mahallesi Kemal Kaynaş caddesi üzerinde bulunan bir markette meydana geldi.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 3 kafadar otomobil ile geldikleri marketin önüne tuvaletlerini yaptıktan sonra bir süre muhabbet etti. Marketin önündeki kapuz sergisini kontrol eden bir kişide branda altındaki sergiden bir adet karpuzu alarak otomobile koydu. 3 kafadar daha sonra geldikleri otomobil ile marketin önünden ayrıldı.

Sabah işyerini açan market sahibi Abdulkadir Duran karpuz sergisinde en ön sırada bulunan bir karpuzun bulunmadığını fark etti. Güvenlik kamera kayıtlarını izleyen Duran izledikleri karşısında şok oldu. Karpuz çalınma olayına alışık olduklarını belirten Duran 3 kişinin dükkanlarının önüne tuvaletlerinin yapmasının insanca olmadığını ve genel ahlak kurallarına uymadığını söyledi. Çalınan karpuz için şikayetçi olmadıklarını belirten Duran polisi bir karpuz için uğraştırmak istemedik” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----