Karısını öldürmeye giderken yakalandı

Karaman'da polis bir kadın cinayetinin önüne geçti. Yakalanan şüpheli gözaltına alındı.

Reklam
Karısını öldürmeye giderken yakalandı
01 Eylül 2019 - 11:23
Reklam

Karaman'da polisin dikkati olası bir kadın cinayetinin önüne geçti. Eşini öldürmek için yola çıktığı iddia edilen M.A.  yanındaki tabanca, bıçak, iki ucu düğümlü kendir ip, plastik kelepçe ve koli bandı ile yakalandı.

Mersin'in Mut İlçesinde yaşamakta olan N.A. dün gece 01.00 sıralarında İzmir'de yaşayan ve boşanma aşamasında olduğu eşi M.A.'ın kendisini öldürmek için Mersin'in Mut İlçesine geleceği yönünde ihbarda bulundu. İşhbarı değerlendiren Mut İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri durumu Karaman İl Emniyet Müdürlüğünede bildirdi.

Karaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Konya yolunda bulunan uygulama noktasında İzmir'den gelen otobüslerde denetim başlattı. Sabah saat 08.00'da durdurulan İzmir otobüsünde M.A.nın olduğunu tespit eden ekipler M.A.'nın çantasında da arama yaptı.

Yapılan aramada 1 adet 9 mm tabanca, bu tabancaya ait  14 adet fişek , 1 adet 28 cm uzunluğunda bıçak ,10 adet plastik kelepçe ,5 adet 1'er metre halinde kesilmiş uçları düğümlü kendir ip  ve koli bandı ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemelere el koyulurken, M.A. sağlık kontrolünden geçirilerek gözaltına alındı. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----