Karamanlılarla buluştu

Ataol Behramoğlu söyleşinin ardından kitaplarını imzaladı.

Reklam
Karamanlılarla buluştu
27 Mayıs 2019 - 11:21
Reklam

Karaman Belediyesi’nin düzenlediği Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında Ataol Behramoğlu Karamanlı kitapseverlerle buluştu.

Karaman Belediyesi’nce tertip edilen ve 24 Mayıs -02 Haziran arasında düzenlenen Kitap Fuarının “Karaman Söyleşileri” programında Ünlü Şair Ataol Behramoğlu ve Karamanlı Yazar Osman Nuri Koçak, Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde Karamanlılarla bir araya geldi.

Gerçekleşen söyleşide, Ataol Behramoğlu kitap okumanın ve şiir yazmanın önemine değinerek, “İnsan hangi yaşta olursa olsun bütün kitapları okumalı, bütün güzel müzikleri dinlemeli. Hayatın bir mucize olduğunu unutmamalı, çocuklarımıza kitap okumanın önemini anlatmalıyız, hem kendimiz hem ülkemiz hem de geleceğimiz için bunu yapmalıyız” dedi.
Behramoğlu, Kitap Fuarının gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, böyle etkinliklerin artarak devam etmesi gerektiğini söyledi. Söyleşinin sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan günün anısına Ataol Behramoğlu’na çeşitli hediyeler takdim etti.

Programın ardından Ataol Behramoğlu, kitap fuarında kitaplarını imzaladı. Kitap Fuarı Karaman Söyleşileri programında 28 Mayıs Salı günü Mesut Yar Karamanlılarla buluşacak.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----