Reklam
Reklam

Karamanlı nakliyeci kendini mehdi ilan etti

Karaman'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kendisini mehdi olarak ilan eden kişiye sosyal medyadan tepki yağdı.

Editor: Buket Toprak
15 Ocak 2019 - 00:10 - Güncelleme: 16 Ocak 2019 - 15:16

Karaman'da 49 yaşındaki nakliyeci İbrahim Küçük kendisini sosyal medyada mehdi ilan etti. Mehdi olduğunu ileri süren Küçük peygamber efendimizi defalarca rüyasında gördüğünü, kendi yüzünüde yıllardır ayda gördüğünü belirtti.

Küçük akıllara durgunluk veren sosyal medya üzerideki paylaşımında ahir zamanda gelecek olan mehdinin kendisi olduğunu iddia etti. Küçük; “ Hz. Muhammet sav. efendimizin ahir zamanda benim soyumdan mehdi isminde birisi gelecek diye hadisi şerifleri vardır. Evvel Allah'ın izni ile dedikleri adam mehdi benim. Adım İbrahim soyadım Küçük. Karaman'da yaşamaktayım. Buna delilim Kuran'ı Kerim dir. Kuran'ı Kerim'de bakara suresi 124'üncü ayettir. Bu ayette rabbimiz İbrahm peygamberizi söylemektedir. Bu ayette mehdiye de işaret vardır. Birde ben peygamberimiz Muhammet aleyisselamı net şekilde rüyamda 5 kez gördüm. Benim rüyamda gördüğüm peygamberimizin fiziki şekli aynen bana benzemektedir. Allahın takdiri ikinci deililimiz de bu. Üçüncü delilim Allahın yarattığı ayda 24 yıldır yüzümü görmekteyim. 24 yıldır yüzüm ayda dünyaya bakıp durmakta. Ben kendimin mehdi olduğundan 14 yıldır haberdarım. 14 yıldır sabırla bekliyorum. Dün akşam manen bazı görüntüler gördüm ve bu sohbeti etmem gerekti." paylaşımında bulundu. 

İbrahim Küçük'ün videosuna çok sayıda tepki geldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..