Karaman valiliği uyarı geçti, Karamanlılar dikkat

Karaman Valiliği yazılı açıklama yaparak Karamanlıları uyardı, önümüzdeki 3 güne dikkat!

Reklam
Karaman valiliği uyarı geçti, Karamanlılar dikkat
05 Aralık 2019 - 13:56
Reklam

Karaman Valiliği beklenen meteorolojilik değerler üzerinden Karamanlılara uyarı yaptı. Önümüzdeki 3 güne dikkat çekilen uyarıda kuvvetli buzlanmaların ve don olaylarının yaşanabileceği belirtilerek Karamanlıların bu konuda dikkatli olmaları gerektiği vurgulandı.

Karaman Valiliği Meteoroloji Bölge Müdürlüğünün verilerini değerlendirerek yazılı açıklama yaptı. Karaman valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada buzlanma ve don olaylarınından dolayı trafikte aksamaların yaşanabileceği ve güneş enerjisi ile sulama sistemlerinin donabileceği uyarısı belirtildi.

Karaman Valiliğinden yapılan açıklama şu şekilde; “Bölgemiz genelinde (Konya, Aksaray, Karaman ve Niğde) önümüzdeki 3 gün boyunca (06-07-08 Aralık 2019 Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri) bu kış mevsiminin ilk kuvvetli buzlanma ve don olayı beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın, ilgililerin ve sürücülerimizin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir. Başlama-Bitiş Zamanı :05.12.2019   21:00    -    08.12.2019    12:00 Oluşması Muhtemel Riskler Buzlanma - Don Olayı - Ulaşımda Aksamalar”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----