Karaman Türkiye ikincisi oldu

Başkan Çavaş yaptığı yazılı açıklamasında Karaman olarak TÜRİB'de Türkiye ikincisi olduk dedi.

Reklam
Karaman Türkiye ikincisi oldu
16 Ocak 2020 - 11:57 - Güncelleme: 20 Ocak 2020 - 09:56
Reklam

Karaman Ticaret Borsası buyıl TÜRİB'de Türkiye ikincisi olarak Karaman'ın adını duyurdu.

Karaman Ticaret Borsası başkanı Ekrem Çavaş, Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Arpa, Buğday, Mısır gibi Hububat ürünleri dışında Baklagiller, Yağlı tohumlar, Pamuk, Fındık, Zeytin, Zeytinyağı, Kuru Kayısı, Antep Fıstığı gibi ürünlerin tamamen internet üzerinden alınıp satıldığı bir platformdur ve biz burada Karaman olarak ikinci olduk dedi.

Karaman Ticaret Borsası Türkiye de % 9,14’lük işlem hacmi ile 114 Ticaret Borsası arasında Konya Ticaret Borsası’ndan sonra ikinci sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attı.
Başkan Ekrem Çavaş yaptığı açıklamada;  acenteliğini aldığımız Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nda (TÜRİB) yoğun mesai ve çaba sarf ederek Türkiye ikincisi olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kısaca özetleyecek olursak; Arpa, Buğday, Mısır, Baklagiller, Yağlı tohumlar, Pamuk, Fındık, Zeytin, Zeytinyağı, Kuru Kayısı, Antep Fıstığı gibi ürünlerin tamamen internet üzerinden alınıp satılabildiği bir sistemin Karamandaki tek yetkilisiyiz. Üstelik bu hizmeti tamamen ücretsiz veriyoruz. Her kesimden yatırım yapmak isteyenlere (Çalışan veya çalışmayan, memur, doktor, öğretmen, emekli, eczacı, çiftçi, polis, işletme sahibi..vs) bu sistem hakkında bilgi vermek ve kahve içmek için borsamıza davet ediyoruz.

Bundan sonraki süreçte de borsamız yatırımcılara acentelik hizmeti verecek ve bu yeniliğin üyelerimize, üreticilerimize ve diğer yatırımcılara kazanç sağlaması için tüm gayret ve çabalarımız devam edecektir. Karaman Ticaret Borsası olarak Çiftçisine, üyesine ve yatırımcısına kazandırmaya devam edeceğiz.

Bu başarıda emeği geçen herkese ve özverili çalışmalarından dolayı Ticaret Borsası personellerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum