Karaman Emniyet Müdürü Taş göreve başladı

Karaman'ın yeni il emniyet müdürü Ayhan Taş bugün göreve başladı.

Reklam
Karaman Emniyet Müdürü Taş göreve başladı
30 Eylül 2019 - 18:10
Reklam

Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş bugün düzenlenen karşılama törenin ardından göreve başladı.

Geçtiğimiz 19 Eylül'deki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile resmi gazetede yayınlanan kararname ile Karaman İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Ayhan Taş için Bugün İl Emniyet Müdürlüğü önünde karşılama töreni düzenlendi.
Dün Karaman'a gelen Taş bugün resmi olarak görevine başladı. Ayhan Taş'ı tören mangası karşılarken, şube müdürleride il emniyet müdürlüğü önünde karşılama törenlerine katıldı.

Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş Kimdir?

1987 Polis Koleji, 1991 Polis Akademisi mezunudur. Sırasıyla Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Uygulama ve Denetleme Daire Başkanlığı, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ile Diyarbakır A.Gaffar Okkan Polis Meslek Eğitim Merkezinde Öğretmen Emniyet Müdürü ve Ardahan İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı'nın 19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı Kararnamesi ile Karaman İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Evli ve iki çocuk babasıdır. Almanca ve İtalyanca bilmektedir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----