Karaman diş hastanesine ekipman desteği

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı merkezine 7 adet diş üniti daha kazandırıldı.

Reklam
Karaman diş hastanesine ekipman desteği
16 Ağustos 2019 - 10:54
Reklam

Karaman İl Sağlık Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı merkezine 7 adet diş ünitinin kazandırıldığını duyurdu. İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi halkımızın  sürekli artan ilgisine cevap vermeye çalışmaktadır. Merkezimize olan yoğun ilgi bizleri mutlu ediyor ifadelerine yer verildi.

Kurşun; "Halkımızın ilgisine cevap vermek için çalışıyoruz"

Karaman İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun; “Halkımıza kaliteli ve nitelikli sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen Karaman Ağız ve Diş sağlığı Merkezinin talepleri doğrultusunda Sağlık Bakanlığımızla görüşmelerimizin neticesinde ilimize 7 adet diş ünitinin tahsisi sağlanmıştır. Hizmet kalitesini sürekli artırma gayreti içinde olan Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi halkımızın  sürekli artan ilgisine cevap vermeye çalışmaktadır. Merkezimize olan yoğun ilgi bizleri mutlu etmekte ve bu ilgiye layık olabilmek başlıca amacımızı teşkil etmektedir. 29 dişhekimi ile hizmet vermekte olan Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Bakanlığı tarafından talebimiz doğrultusunda tahsis edilen Diş Ünitleri ile hastalarımızın  daha konforlu bir şekilde hizmet almalarına katkı sağlayacaktır” dedi.

Başhekim Kutsal; "Vekillerimize teşekkür ederiz"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ADSM Başhekimi Dt. Fatih Kutsal; Diş Poliklniklerimizde hastalarımıza ağız ve diş sağlığı hizmetleri yanında protez ve implant tedavileride uygulanmaktadır. Bu hizmetlerimizi daha da ileriye taşıma amacıyla Sağlık Bakanlığımıza yapmış olduğumuz müracaat neticesinde ilimize 7 adet daha diş tedavi ünitinin alımı sağlanmıştır. İlimize kazandırılan cihazların tahsisinde emeği geçen başta Milletvekillerimiz Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser beylere  ve hemşehrimiz Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tekin beye teşekkür ederim” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----