Karaman'daki cinayetin zanlıları gözaltına alındı

Karaman'da işlenen cinayetin şüphelileri Konya'da yakalanarak gözaltına alındı.

21 Ocak 2020 - 17:12 - Güncelleme: 23 Ocak 2020 - 16:09
Reklam

Karaman'da cinayeti işledikten sonra il dışına kaçan şüpheliler asayiş şubesi ekiplerinin takibi sonucu Konya'da yakalandı. Konya'da gözaltına alınan Cüneyit S. ve Merve B. işlemlerinin ardından sorgulanmak üzere Karaman İl Emniyet Müdürlüğüne getirildi. 

Olay geçtiğimiz 18 Ocak günü meydana geldi. İddiaya göre Cüneyit S. yanındaki Merve B. ile birlikte Mehmet Demirhan'ı karnından av tüfeği ile vurduktan sonra Demirhan'ı özel bir hastanenin önüne atarak kaçtı. 

Sağlık görevlileri tarafından fark edilen Demirhan özel hastanedeki ilk müdahalesinin ardından Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı. Demirhan burada yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Olayın ardından geniş çaplı araştırma başlatan cinayet bürosu dedektifleri 400 saatlik mobese ve güvenlik kamerası kayıdı izledi. Cinayet bürosu dedektifleri yaptıklar incelemenin ardından cinayeti işleyen kişilerin Cüneyit S. ve Merve B. olduğunu belirledi. 

Şüphelilerin Konya iline kaçtığını belirleyen dedektifler Konya'daki bir adrese operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Cüneyit S. ve Merve B. sağlık kontrolünden geçirildi. Şüpheliler Konya'daki işlemlerinin ardından sorgulanmak üzere Karaman İl Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

İl emniyet müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan şüpheliler geniş güvenlik önlemi altında adliyeye sevk edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum