Karaman'da yine bir insanlık ayıbı!

Karaman'da yok artık bu kadarınada pes dedirtecek bir olay yaşandı.

Reklam
09 Ağustos 2019 - 11:54
Reklam

Karaman'da Türk Dünyası Kültür parkında yine bir insanlık ayıbı yaşandı. Havuzun etrafında bulunan can simidi takma aparatlarının bazıları kırılırken, can simitleride çalındı.

Karaman'da özellikle yaz aylarında Karamanlıların en uğrak mekanı olan Türk Dünyası Kültür parkında bulunan süs havuzunun etrafında gerektiğinde can kurtaracak olan simitlerin takılı olduğu aparatların neredeyse hepsi bazı vatandaşlar tarafından kırıldı. Can simitleri ise iddiaya göre çalındı. Havuzun etrafında bir can simidi bile kalmadı.

15 yaşındaki Davut hayatını kaybetmişti

Geçtiğimiz 20 Mayıs 2018'de  Türk Dünyası Kültür Parkının hizmete açılmasına sayılı günler kala arkadaşları ile birlikte parktaki süs havuzuna giren 15 yaşındaki Davut Şimşek burada boğulma tehlikesi yaşamış ve dönemin belediye başkanı tarafından kurtarılmıştı. Şimşek tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yılmaz
    10 ay önce
    Normal ben çalana suç bulmam çaldırana bakmalı. Milyon TL lik yatırımlar yaparız girişine şa şalı güvenlik girişi koyarız ama ne güvenlik var nede güvenlik kamerası. Yatırım yapmak sorun değil ona sahip çıkmak sorun aynı durum çamlık içinde geçerli karaman insanı bunları hak etmiyor bence
-----Sponsorlu Bağlantılar-----