Karaman'da Yeni Avm'ler Yolda

Her türlü markalı ürün mağazalarının yer alacağı AVM projesinde Karaman Ticaret ve Sanayi Odası, Odaya milyonluk gelir sağlayacak.

Reklam
Karaman'da Yeni Avm'ler Yolda
Editör: Ali Dağlı
23 Mart 2020 - 15:13

Son yıllarda halkın sosyal alışveriş ihtiyaçlarına yönelik tüm markalı ürün mağazalarını bünyesinde barındıran büyük AVM (Alışveriş Merkezleri) 7’den 70 herkesten rağbet görüyor.
         Karaman’da Yeni Avm’ler Yolda
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, 2015 yılında projelendirdiği KTSO Hizmet binası bitişiğindeki arsasına halkın sosyal ihtiyaçlarına dönük AVM projesi başlattı.
Bütçenin uygunluğunda inşaatı ilerlediği gözlenen AVM projesinden Karaman ve Ticaret Sanayi Odası, yıllık Odaya yaklaşık 3 milyon TL gelir elde etmeyi hedefliyor.
Projenin tamamlanması halinde AVM içerisinde her türlü aktivite alanları ve tüm markalı ürün mağazaları yer alacak.
Halkın güzel vakitler geçireceği nezih mekânlara ihtiyaç duyduğunu benimseyen KTSO Yönetimi, hafta sonu insanların şehir dışına gitmesinin önünü keserek, her türlü alışveriş yapabilecekleri bu projeyi önemsiyor.
Konya'da büyük alışveriş merkezlerine Karaman'dan giden yüzlerce vatandaşın olduğunu dönem dönem hatırlatan KTSO Yönetimi, şehre cazibe katacak AVM projesi ile Karamanlının parasının Karaman’da kalarak onlarca insanın da istihdamdan faydalanmasını planlıyor.
Öte yandan yine Karaman’da Park AVM inşaatı da büyük ölçüde tamamlanırken, hizmete girmesi beklenen AVM’ler sayesinde halkın marka ürünler için diğer illere olan rağbetin de doğrudan azalması bekleniyor.
 
 
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----