Reklam
Reklam

Karaman'da Savaş Kalaycı Rüzgarı

Karaman'da MHP'nin Belediye Başkanı Adayı Savaş Kalaycı örnek projeleri ve tabana olan samimiyeti ile gönüllerde taht kuruyor. Kalaycı Engelsiz Şehir Projesi ile engelleri hep birlikte çözeceğiz diyor.

Editor: Buket Toprak
03 Ocak 2019 - 16:49 - Güncelleme: 04 Ocak 2019 - 17:00
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, Karaman’ı “engelsiz ve herkes için erişilebilir bir şehir” haline getirebilmek için birçok proje hazırladıklarını, halkımızın destekleriyle birlikte, el ele gönül gönüle vererek yapılacak çalışmalarla ve yeni düzenlemelerle bu hedefe ulaşacaklarını, engelleri hep birlikte aşacaklarını söyledi.

Karaman’da faaliyet gösteren Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerine ziyaretler gerçekleştiren, bu merkezlerin eğitimci ve idarecileri ile istişare ve görüş alışverişlerinde bulunan Kalaycı; “Bu şehrin temel problemlerini, insanlarımızın sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, yaptığımız görüş alışverişlerinde bu hususları masaya yatırıyor, neler yapabiliriz sorusuna cevaplar arıyoruz. Engelli ve dezavantajlı kardeşlerimizin bu şehirde daha rahat yaşayabilmeleri için, karşılaştıkları tüm zorlukları ve engelleri ortadan kaldırabilmek için öncelikle “empati” yapıyoruz. Kendimizi o kardeşlerimizin yerine koyuyoruz. İstişareler ve fikir alışverişleri yapıyoruz. Bu şehirde yaşamakta olan her bir hemşehrimizin fikrine çok büyük önem veriyoruz. Şehrimizi “engelsiz ve herkes için erişilebilir” hale getirebilmek bizim belediyecilik anlayışımıza göre öncelikle bir etik ve bir vizyon meselesidir. Bu amaç doğrultusunda hayata geçireceğimiz tüm projelerimizi hazırladık. Zaman içerisinde bu projelerimizi kıymetli hemşehrilerimizle, Karaman kamuoyu ile paylaşacağız.

İnsanlarımızın yüzlerindeki gülümsemeyi görmek, gözlerindeki mutluluğa şahit olmak her şeye bedeldir. Bunu sağlamak için var gücümüzle, bütün birikimimizle, tüm samimiyetimizle çalışacağız ve Allah’ın izniyle, hemşehrilerimizin destekleriyle bunu da inşallah başaracağız” dedi. 

2019/01/2019-01-03-16-53-17.jpg
2019/01/2019-01-03-16-53-19.jpg
2019/01/2019-01-03-16-53-19.png
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..