Karaman'da ölen kedisini yol ortasına bırakan kadın, ortalığı birbirine kattı

Karaman'da evinde beslediği kediye veterinerde iğne yaptırdıktan 1 gün sonra kedinin öldüğünü iddia eden kadın, sokak ortasında esip gürledi.

Editör: Ali Dağlı
16 Haziran 2021 - 19:49
Karaman'da evinde beslediği kediye veterinerde iğne yaptırdıktan 1 gün sonra kedinin öldüğünü iddia eden kadın, sokak ortasında esip gürledi. Daha sonra olay yerine çağırılan polis ekiplerince sakinleştirilerek evine gönderildi. 
Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen bir kadın evinde beslediği kedisinin rahatsızlandığını düşünerek veterinere başvurup kediye iğne yaptırdı. Olaydan bir gün sonra kedisinin iğne yüzünden öldüğünü iddia eden kadın veretinerin önüne geldi. Ölen kedisini yol ortasına bırakarak, iğne yaptırdığı veterinere dakikalarca bağırarak isyan etti. 
Ölen kedinin yanında yavrularını da getirerek, "Kocaman adamlarsınız gülüyorsunuz, gülmeyin. Şuradaki adam kedilerime ölsün dedi. Et getirin biraz da şu yavruları tutalım. Et getirin parasını veririm ben" dedi.
Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye sevk edilen polis ekipleri, kadını sakinleştirdikten sonra evine gönderdi. O anlar ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi. 

 
Reklam

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mukaddes Kaplan
  1 ay önce
  Oradaki gülenler size yazıklar olsun başkada hiçbir şey demiyorum o bayan sizin yakınınız olsaydı böyle gülebilecek miydiniz kınamayın kınadığınız başınıza Gelmedikçe ölmeyeceksiniz
 • Kamil
  1 ay önce
  Nerede Müslümanlık bizden geçmiş bile insanlık
 • Nuri
  1 ay önce
  Yazıklar olsun gülüyorsunuzda karşınızdaki insanın hic ruh halini düşündünüz mü belkide onun yerinde sizde olabilirdiniz