Karaman'da öğretmenler velilere misafir oldu

Karaman'daki tüm öğretmenler velilere misafir oldu, bu kez öğretmenler velilerin kapısını çaldı.

Karaman'da öğretmenler velilere misafir oldu
13 Aralık 2019 - 15:18

Karaman'da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan "BİZDEN" adlı aylık bülten, tüm il genelinde gerçekleştirilen veli ziyaretleriyle ailelere ulaştırıldı. Tüm öğretmenler velileri evlerinde ziyaret ederek onlarda sohbet etti.

Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan dün akşam eş zamanlı Karaman’daki tüm öğretmenlerle birlikte veli ziyareti gerçekleştirildiğini belirtti.

Çalışkan yaptığı yazılı açıklamada; “Sarıveliler’den Ayrancı’ya, Kazımkarabekir’den Başyayla’ya kadar tüm şehir genelinde öğretmenlerin öğrencilerin evlerinde eğitim üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirdiğini söyledi. 

İl Müdürü Mehmet Çalışkan çeşitli vesilelerle bu tür buluşmaların devam edeceğini vurgulayarak etkinlik için ziyaretlere katılan tüm öğretmenlere ve sıcak karşılamaları sebebiyle öğrencilerine ve ailelere teşekkür etti.  Ailelere misafir olan öğretmenler velilerin ikramlarınada hayır demedi. Öğretmenler kimi evlerde arabaşı çorbası içerken, kimi evlerde ise cay içerek eğitim hakkında velilerle sohbet etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum