Reklam
Reklam

Karaman'da kamuya sürekli işçi alınacak

Karaman'da İŞKUR aracılığı ile kamuya 23 sürekli işçi alınacak.

Editor: Buket Toprak
01 Ocak 2019 - 20:00 - Güncelleme: 03 Ocak 2019 - 12:20
Reklam

Karaman'da Elektrikçi, güvenlik görevlisi ve ambulans şoförlerinin de aralarında bulunduğu 23 kişi sürekli işçi olarak istihdam edilecek.

Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan İl Sağlık Müdürlüğü taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere Karaman'a 23 sürekli işçi alımı olacağını ilan etti. İş başvurularının İşkur aracılığı ile yapılması gerektiğini belirten açıklama şu şekilde;

“Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR üzerinden 6.409 sürekli işçi alınacaktır.

Karaman ilimize bağlı sağlık tesislerimizin hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere; Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı, Elektrikçi, Güvenlik Görevlisi(Silahsız), Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi, Klinik Destek Elemanı, Şoför, Veri Giriş Kontrol İşletmeni ve Ambulans Şoförü olmak üzere toplamda 23 kişi işe alınacaktır.
Açıklama Başvuru Şartları ve Sürekli İşçi Kadroları detayları İçin;
https://karamanism.saglik.gov.tr/ adresinden “Duyurular” kısmını ziyaret ediniz.
Sürekli işçi kadroları ve başvuru şartları İŞKUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Şartları uyan adaylar, başvurularını 31 Aralık 2018 – 04 Ocak 2019 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüğüne – Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..