Reklam
Reklam
Reklam

Karaman'da CHP'nin 3 adayı kesinleşti

Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanı adayları kesinleşmeye başladı. İlk kesinleşen adaylar ise Taşeli bölgesinden oldu.

Editor: Buket Toprak
30 Kasım 2018 - 08:41 - Güncelleme: 02 Aralık 2018 - 11:07

Karaman'da Cumhuriyet Halk Partisinin 3 Belediye Başkan adayı kesinleşti. CHP 31 Mart yerel seçimlerinde taşeli bölgesinde bu adaylarla sandığa gidecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Ermenek İlçe Başkanı Mumin Bozcu yaptığı açıklamada Taşeli bölgesindeki 3 Belediye Başkanı adayının kesinleştiğini duyurdu.31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarının başladığını söyleyen ilçe başkanı Bozcu hedefin bütün belediyeleri almak olduğunu söyledi.

Vatandaş odaklı siyaset yaptıklarını belirten bozcu Bölgeye en iyi hizmeti yapabilecek adaylarını belirlediklerini duyurdu. Bozcu yaptığı açıklamada Ermenek Belediye Başkan adaylarının daha önce İlçe başkanı olan Mustafa Bahçeli olduğunu söyledi.

Ermenek'te iddalı olduklarının altını çizen Bozcu Güneyyurt Beldesinde ise Kerim Civil ile vatandaşların karşısına çıkacaklarını belirtti. Bölgedeki önemli noktalardan birisininde Kazancı Belediyesi olduğunu belirten Bozcu Kazancı adaylarınında Uğuz Tekin olarak belirlendiğini ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..