Karaman'da cezaevi önünde korku dolu anlar ! gardiyan silahla vuruldu

Kapalı Cezaevi önünde meydana gelen silahlı kavgada bir kadın, gardiyanı vurdu.

Reklam
Karaman'da cezaevi önünde korku dolu anlar ! gardiyan silahla vuruldu
21 Ekim 2020 - 12:54

Karaman'da  görüş günü cezaevindeki yakınlarını ziyarete giden husumetli iki grup kadın arasında çıkan kavgayı ayırmak isteyen cezaevinde görevli gardiyan, kadınlardan birinin elindeki silahın ateş almasıyla yaralandı. 

Olay, Çeltek Mahallesinde bulunan Karaman M Tipi  Cezaevi önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, cezaevinde yatan yakınlarını ziyarete gelen Elmas N. ve Sevim N. daha önce aralarında kız alma ve verme meselesi yüzünden husumetli olduğu Nurgül S. ve Hasret U. ile karşılaşınca tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Elmas N. yanında getirdiği tabancayı çıkarak ateşlemek istedi. Bu sırada cezaevi gardiyanlarından Hacı Ali S., kavgayı ayırıp almak istediği tabancanın ateşlenmesi üzerine ayağından yaralandı. Kavga ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edilirken, yaralanan gardiyan ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kavgaya karışan 4 kadın gözaltına alınırken, polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Karaman
  1 ay önce
  Cezaevinin önünde bir kişi ölünce göstermelik polis koyarlar olur biter devamli polis durması gerekir cezaevinin önünde ziyaret saatlerinde
 • Mehmet
  1 ay önce
  Görüş günleri o saatlerde bir polis ekip cezaevinin önünde beklemesi çok mu zor bir ekip görüş saatlerinde bekleyecek Valilik bunu düşünmesi lazım!