Karaman'da çalışan gazeteciler unutulmadı

Karaman'da 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeni ile bazı kurum ve kuruluşlar gazetecilerle bir araya geldi.

Reklam
Karaman'da çalışan gazeteciler unutulmadı
11 Ocak 2020 - 13:39
Reklam

Karaman’da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı, gazetecileri unutmayan kurumlar basın mensuplarına özel programlar hazırladı.

GENÇLİK MERKEZİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

Gezen, Merkezin toplantı salonunda yaptığı konuşmada, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak basın mensuplarına görevlerinde başarılar diledi. Gezen, basın mensuplarına merkezin yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

EĞİTİM-BİR-SEN BASINLA BULUŞTU

Karaman Eğitim-Bir-Sen Şubesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basınla buluştu.

Şube binasında düzenlenen programda konuşan Şube Başkanı Yunus Özdemir, programa katılan basın mensuplarına teşekkür ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. 
Özdemir, yeni hizmet binası ve sendika çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Karaman'da bulunan gazeteciler cemiyetleri ise 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeni ile arabaşı programı düzenledi. Düzenlenen programa gazetecilerin yanı sıra siyasi parti, ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı katıldı.

ÜNİVERSİTE YİNE UNUTMADI

Karaman'da gazetecileri unutmayan kurumlar arasında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversiteside vardı. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeni ile ilk etkinliği yapan kurum oldu. Kahvaltı programında Rektör akgül ile bir araya gelen gazeteciler devamında 2'nci basın çalıştayına katıldı.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----