Karaman'da bu iki güne dikkat !

Meteoroloji'den alınan bilgilere göre, Karaman'da bugün akşam saatlerinden itibaren başlayacak olan hafif ve gökgürültülü sağanak yağış, salı günü akşam saatlerine kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

Reklam
Karaman'da bu iki güne dikkat !
Editör: Ali Dağlı
01 Haziran 2020 - 09:25
Reklam

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 8. Bölge Müdürlüğünden gelen bilgiler doğrultusunda Bölgemizin (Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde) bu gece saatlerinden itibaren yeni bir serin ve yağışlı sistemin etkisi altına gireceği tahmin ediliyor. Hafta ortasına kadar görülecek yağışların sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olacağı tahmin ediliyor. 

Yağışlı sistemin aralıklarla Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri bölgemizde etkili olmaya devam edeceği ve Perşembe (04.06.2020) gününden itibaren bölgemizi terk edeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklıklarının Perşembe gününe kadar normalleri civarında seyredeceği ancak; Cuma gününden itibaren bölge genelinde hissedilir derecede artacağı ve mevsim normalleri üzerine yükseleceği tahmin ediliyor.

Rüzgarın; yarın (Pazartesi) bölge genelinde, Salı günü ise Konya’nın güneydoğusu ile Karaman, Aksaray ve Niğde çevrelerinde güney ve güneybatı (lodos) yönlerden yer yer kuvvetli (40-60 km/sa) esmesi bekleniyor.
 
Başlama-Bitiş Zamanı
31.05.2020  16:30  -  04.06.2020  12:00İşte Karaman'da 5 günlük hava tahmini; 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----