Reklam

Karaman'da bir öğretmenin testi pozitif çıktı, okulda eğitime ara verildi

Karaman'da bir öğretmenin yeni tip koronavirüs (COVID-19) testinin pozitif çıkması nedeniyle bulunduğu okulda eğitime 4 gün ara verildi.

Karaman'da bir öğretmenin testi pozitif çıktı, okulda eğitime ara verildi
Editör: Ali Dağlı
09 Mart 2021 - 21:33
Reklam
Karaman'da bir öğretmenin yeni tip koronavirüs (COVID-19) testinin pozitif çıkması nedeniyle bulunduğu okulda eğitime 4 gün ara verildi. Öğrencilerin 4 gün boyunca online eğitim alacağı öğrenildi. 
Edinilen bilgiye göre, bir ilkokulda sınıf öğretmeninin yeni tip koronavirüs (COVID-19) testinin pozitif çıkması nedeniyle okulda eğitime 15 Mart'a kadar ara verildi. Okul yönetimi tarafından velilere bir bilgilendirme mesajı gönderilerek, öğrencilerin 15 Mart'a kadar uzaktan eğitim alacağı ve önümüzdeki günlerde bu kararın tekrar değerlendirileceği bildirildi. 
Okulda, test sonucu pozitif çıkan bir öğretmenin dışında koronavirüs tanısı konulan kimsenin olmadığı öğrenildi. 
Reklam
Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • T.d
  1 ay önce
  Bu şekilde eğitim ve ogretime devam etmek ve öğrencileri resmen salgına itmek gerçekten akilaaz bir olay vaka sayıları zaten yükselişte lütfen egitime ara verildin minicik çocuklar salgında okula gitmek zorunda değilim!!
 • İsmoz
  4 hafta önce
  Okula göndersek salgın var, göndermese eğitimden yoksulluk, ekonomik çöküntü. Ne yapmak mantıklı varın siz karar verin..