Reklam

Karaman'da 9 saatlik gecikme vatandaşı mağdur etti!

Karaman’da bazı mahallelerde akşam saatlerinden itibaren kesilen sular vatandaşı mağdur etti.

Karaman'da 9 saatlik gecikme vatandaşı mağdur etti!
Editör: Ali Dağlı
28 Şubat 2021 - 17:16
Reklam
Koronavirüs salgınının zirve yaptığı ilimizde vatandaşlar vakitlerinin büyük bir bölümünü evlerinde geçirmek zorunda kalıyorlar. Bu haftasonu da kısıtlama nedeniyle evlerinden kalan vatandaşlar bir de su sıkıntısı yaşadı.
Geçtiğimiz gün Karaman Belediyesi tarafından atılan mesajda, Cumartesi günü 23:00 ile Pazar günü 08:00 arasında bakım, değişim ve onarım nedeniyle kesinti yaşanacağını duyurdu. Fakat bakım çalışmaları verilen saatten itibaren 9 saat gecikince vatandaşlar kısmen mağdur oldular.
Whatsapp ihbar hattımıza gelen çok sayıda mağduriyet mesajı üzerine, su kesintisindeki 9 saatlik gecikmenin nedenini sorduğumuz Karaman Belediyesi yetkilileri, normalde kesintinin planlanan zaman dilimi içerisinde yapıldığını, fakat sabah saatlerinde bağlantı kelepçelerinde yeni bir arıza tespit edildiğini ve çalışmaların yeniden başladığını belitttiler.
Su kesintisinin gecikmesinden dolayı yeni bir bilgilendirme yapmayan Karaman Belediyesi ekiplerine vatandaşlar gerek sosyal medyadan gerek whatsap ihbar hattımıza bildirerek mağduriyetlerini dile getirdiler.
Su arızası ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldığımız belediye yetkilileri, bakım onarım çalışmasının ne zaman tamamlanacağı ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi.

 
Reklam
Reklam

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Ümit dagveren
  1 ay önce
  Suyun bir iki saat gecikmesine isyan eden layıkıyla calisan belediyeye isyan bayrağı açan vatandaş yıllarca aynı belediyenin yolsuzluk ve hırsızlıklarina neden ses çıkarmadi anlamıyorum.
 • Ali
  1 ay önce
  Nasıl kamuoyu oluşturulur görüyoruz
 • Ali
  1 ay önce
  Oglen namaz vaktinde l belediyeden mesaj geldi arza meydana geldi su verilemeyecek diye
 • nida cpnn
  1 ay önce
  Hala yok su, saat 23.00 oldu
 • Kirli
  1 ay önce
  Millet evde kısıtlama var bilmem farkındamısın sayın belediye suyu verdik diyorsunuz ama çamaşır makinesi bile suyu almıyor yapamadınız galiba bir daha bakın suyla oynamayın işinizi yapın
 • Şeyhedebali mahallesi
  1 ay önce
  Cumartesi akşam 23:00 ila sabah 08:00 saatleri arasında bakım yapilacak diye bilgilendirme yapılmasına rağmen Sabah saat 09:00 kesilen su hala yok. Bir saat öncesi su verildi diye mesaj atan Karaman belediyesi suyu verememiştir. Sayın yetkililer maduruyetimiz ne zaman giderilecek bilgi verirseniz seviniriz.
 • İZLER
  1 ay önce
  ARIZA giderildi, su verildi mesajı geldi. Yerım saat oldu hala sular gelmedi. Bilinçsiz bir çalışma sanırım..
 • Önder Yavuzaslanoğlu
  1 ay önce
  2gün su vermeyecekler gibi 1gündür su yok