KARAMAN'A YENİ BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI 

Alt ve üst yapı hizmetlerini aralıksız sürdüren Karaman Belediyesi,...

Reklam
KARAMAN'A YENİ BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI 
27 Şubat 2020 - 08:59
Reklam

Alt ve üst yapı hizmetlerini aralıksız sürdüren Karaman Belediyesi, İl Trafik Komisyonu tarafından da onaylanan proje ile şehir merkezinde yeni bisiklet ve yürüyüş yolları için kolları sıvadı.

Karaman Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü tarafından imar planına uygun olarak hazırlanan ve İl Trafik Komisyonu kararınca uygun görülen projede, Bisiklet Yolu ve Yürüyüş Yolu hatları Karaman Şehir Stadyumu önünden başlayarak Şehit Muhammed Yalçın Bulvarı, Şehit Fethi Sekin Bulvarı, 2075 sokak, Dereköy Caddesi, Şehit Hamza Çetin caddesi üzeri Çarşamba Pazarı önüne kadar devam edecek.

Alınan bu karar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İller Bankası A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde sunulan hibe programından faydalanılması için başvuruda istenilen “İl Trafik Komisyonu kararına istinaden Bisiklet Yolu ve Yürüyüş Yolu Projesinin onaylanmasına Belediye Meclisinde oy birliğiyle karar verildi.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • m w
  1 ay önce
  Bunu yapmak için sanirim karamani yikip bastan inşa etmek gerekir...
 • Mehmet
  1 ay önce
  Bir husus var bisiklet yolu yapılıp bir önceki belediye başkanı yönetimindeki gibi araba park yerine dönerse hiç gerek yok o kadar masraf emeğe ha yaparsınız ceza işlemini de sert bir şekilde uygularsanız çok güzel olur
-----Sponsorlu Bağlantılar-----