Karaman'a 72 Milyonluk Destek!

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan İlimize pandemi dönemi başladığından bugüne kadar Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında Aile ve Çalışma Bakanlığı tarafından 72 Milyon liralık destek verildiğini açıkladı.

Reklam
Karaman'a 72 Milyonluk Destek!
11 Ocak 2021 - 09:58

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan Karaman'a pandemi dönemi başladığından bugüne kadar Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında Aile ve Çalışma Bakanlığı tarafından 72 Milyon liralık destek verildiğini açıkladı.

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan yaptığı açıklamada, “Pandemi döneminin başından 2020 yıl sonu itibariyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından Karaman’ımıza toplam 72 Milyon TL, Türkiye genelinde ise 45 Milyar TL’nin üzerinde karşılıksız destek verildi” ifadelerine yer verdi.

Karaman'a gelen destek için İl Başkanı Çağlayan, “ Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” diyerek konuşmasını tamamladı. 

Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mehmet
  1 hafta önce
  Bende burdan vergisini düzenli bir şekilde ödeyen iş sektörüne, esnafa,işadamlarına,VERGİ BORCU silinmeyen askeri ücretinden kesilen vergilerle milletimize bu şekilde destek çıkmasında destek sağlayan yine Milletimize teşekkür ediyorum..Ülke bir kişiye ait şahsımızın olmadığını hatırlatalım!!!
 • Sms yaz gönder bağış yap..
  1 hafta önce
  2023.... Bi gelsinde... Sizde gorunsuriyelilere 40 milyar dolar mi? Turkiye geneli 45 milyar tl mi Ya hic harcamadiniz reklam yaptiniz.. Yada Onlara vards size yok diyinuz...