Karadağ Koleji'nde erken kayıt avantajları başladı

Karadağ Koleji'nin 4. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği bursluluk sınavı, 31 Mart 2021 Çarşamaba günü panedemi koşullarına uygun olarak alınan tedbirler doğrultusunda yapıldı.

Karadağ Koleji'nde erken kayıt avantajları başladı
Editör: Ali Dağlı
02 Nisan 2021 - 09:49

Karadağ Koleji, 4. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği bursluluk sınavı sonrası açıklama yapan okul müdürü Abdurrahman Koçak, öğrencilere, velilere ve öğretmenlere teşekkür ederek, sınav sonuçlarının en kısa sürede açıklanıp velilere bilgilendirme yapılacağını duyurdu. 
Müdür Koçak açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Sınava katılım sağlayan tüm öğrencilerimize, velilerine ve sınavın düzenli bir şekilde uygulanıp sonlanmasını sağlayan değerli öğretmen ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Sınav sonuçları en kısa sürede açıklanacak ve velilerimize bilgilendirme yapılacaktır.
Başarı bursu kazanan öğrencilerimizin elde ettikleri burs oranları 4 yıllık öğretim süresince geçerli olacaktır.Erken kayıt tarihlerimiz tüm sınıf seviyelerinde 1 Nisan-15 Mayıs 2021 tarihleri arasıdır. Erken kayıt avantajlarından faydalanmak isteyen tüm öğrencilerimizi okulumuza bekliyoruz" dedi.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum