Reklam

Kalaycı'dan Gazetecilere Jest

MHP'nin Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı gazeteciler ile bir araya gelerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Reklam
Kalaycı'dan Gazetecilere Jest
10 Ocak 2019 - 09:59
Reklam

Karaman Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı Çalışan Gazeteciler Gününde gazetecileri unutmadı. Gazetecilerin onuruna verilen yemekte Kalaycı fotograf makinesinin ardına geçerek gazetecileri fotoğrafladı.

Kalaycının davetine MHP İl Başkanı Avukat Oktay Yılmaz, MHP Merkez İlçe Başkanı Mahmut Ünüvar, partililer ve davetli gazeteciler katıldı.

Yerel basın organlarının güçlükle ayakta durduğunun altını çizen Kalaycı "Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyduğumu belirtmek istiyorum." diyerek konuşmasına başlayan Kalaycı, Karaman'da basın yayın kuruluşlarının ve medya çalışanlarının her türlü fedakârlık ve özveriye rağmen ne kadar zor ve ağır şartlar altında görevlerini sürdürmeye çalıştıklarını yakinen bildiğini vurguladı.

Kalaycı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "Bu şehrin ve çok değerli hemşehrilerimizin hizmetine talip olan bir kardeşiniz olarak, bu sıkıntıların bertaraf edilmesinde, basın çalışanlarımızın çalışma ve habere ulaşma şartlarının iyileştirilmesinde yerel yönetim anlamında yapılması gereken her ne varsa yerine getireceğimizi ve sizlerle sürekli istişare içerisinde olacağımızı belirtmek istiyorum.

ÜRETKEN VE ÇÖZÜM ODAKLI BELEDİYECİLİK

Bunun yanında; Şehrimizi ilgilendiren diğer konularda da sizlerle sürekli olarak görüş alışverişinde bulunacağımızı da özellikle ifade etmek istiyorum.  “Üretken ve Çözüm Odaklı Belediyecilik” anlayışımız içerisinde, “Ben yaptım oldu” gibi şehrimize hiçbir katkı sağlamayan bir düşünce yapısı asla yer bulamayacaktır.

Ben, burada bulunan, bulunamayan tüm basın çalışanlarımızın, gazetecilerimizin bayramlarını tekrar kutluyorum. Bu mesleğe gönül vermiş, fakat ebediyete intikal etmiş büyüklerimizi rahmetle anıyorum. Emekli olmuş olanlara afiyet, sağlık ve uzun ömürler diliyorum. Zaman mevhumu gözetmeksizin habercilik yapma gayreti içinde olan basın çalışanlarımıza da kolaylıklar ve üstün başarılar temenni ediyorum” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----