İsmi yeni parti ile anılıyordu, neden katılmadığı ortaya çıktı

AK Parti il başkanlığı yapanlar Ankara'da genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı. Nazmi Ünlü'nün katılmaması dedikoduların önünü açtı.

Reklam
İsmi yeni parti ile anılıyordu, neden katılmadığı ortaya çıktı
31 Ekim 2019 - 19:49
Reklam

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan dün partisinin genişletilmiş İl Başkanları toplantısında konuştu. AK Partinin kuruluşunda buyana görev alan İl Başkanlarının davet edildiği toplantıya Karaman'dan katılmayan Nazmi Ünlü'nün katılmaması dedikoduların önünü açtı. Dedikodular sürerken Ünlü'nün neden toplantıya katılmadığıda ortaya çıktı.

Dün Ankara'da yapılan toplantının ardından toplantıya katılanlar ve katılmayanlar diyerek sosyal medya üzerinden yorumlar yapılmaya başlandı.

“NAZMİ ÜNLÜ DAVUTOĞLU İLE BERABER”

Geçtiğimiz ay Ahmet Davutoğlu'nun kurmayı planladığı yeni parti için ismi geçen eski AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü ise dünkü genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmadı. Nazmi Ünlü'nün toplantıya katılmaması üzerine, Ünlü AK Parti'den koptu, artık Davutoğlu ile beraber yorumları yapılmaya başlandı.

“MEĞER ÜNLÜ YURT DIŞINDAYMIŞ”

Sosyal medyada yorumlar devam ederken, Nazm Ünlü'nün bir süredir iş için yurt dışında olduğu ve iş ziyaretleri nedeni ile toplantıya katılamadığı öğrenildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----