İŞKUR hastane personel alımı başladı

İŞKUR personel alım ilanları Ağustos ayında da tam gaz devam ediyor. Bu anlamda hastanelere temizlik personeli, güvenlik görevlisi, ambulans şoförü, sekreter alımı için çalışmalar başlamış durumda.

Reklam
 İŞKUR hastane personel alımı başladı
Editör: Ali Dağlı
05 Ağustos 2020 - 10:25

İŞKUR personel alım ilanları Ağustos ayında da tam gaz devam ediyor. Bu anlamda hastanelere temizlik personeli, güvenlik görevlisi, ambulans şoförü, sekreter alımı için çalışmalar başlamış durumda. Bu bağlamda yayımlanan duyurularda en az ilkokul mezunları arasından personel ve işçi alımı yapılacağına yer verildi. Türkiye' de iş arayan herkesin ilk olarak yapması gerekenlerin başında İŞKUR kayıt yaptırmak geliyor.

İŞKUR'a kayıt yaptırarak, kurumun iş olanağı açısından sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilme imkanına sahip olunabiliyor. İŞKUR kayıt işlemleri çok basit şekilde 2 alternatifli olarak gerçekleştirilebilmektedir.

İşte alım yapılan kadrolar

- Güvenlik Görevlisi,

- Klinik destek elemanı,

- Sekreter

- Doktor yardımcısı

- Ambulans şoförü,

- Hastane hizmetlisi,

- Temizlik görevlisi,
 

İŞKUR'a Nasıl Kayıt Olunur?

İŞKUR kayıt işlemlerinizi internet üzerinden yapmak istiyorsanız "iskur.gov.tr" adresindeki "İnternet Şubesi" ekranını kullanarak, güncel kaydınızı oluşturabilirsiniz.

• Eğer İŞKUR kaydınızı online olarak yapıyorsanız, kurumun sunduğu fırsatlardan etkin biçimde yararlanabilmek için vereceğinizin tüm bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmeniz çok önemlidir. Bu şekilde aradığınız iş için açılan en uygun iş ilanına daha kolay şekilde ulaşabilir ve yaptığınız başvurularda işe giriş şansınızı arttırabilirsiniz.

• Türkiye'nin her yerindeki yeni iş ilanlarının bulunduğu ve iş arayanlar ile işçi arayanları bir araya getiren kurum görevi gören İŞKUR'a kayıt işlemlerini internetten yapmak için;

• Öncelikle İŞKUR resmi sitesine (iskur.gov.tr) giriş yapmalısınız.

• İŞKUR resmi sitesinde üst menüde bulunan "İnternet Şubesi" butonuna tıklamalısınız.

• Açılan "esube.iskur.gov.tr" adresli İŞKUR İnternet Şubesi'nde kayıt işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

• Sayfada yer alan "İş Arayan" ve "İşveren" seçeneklerinden size uygun olanını seçmelisiniz.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----