Reklam
Reklam
Reklam

Hırsızın rahatlığı pes dedirtti

Karaman'da cep telefonu bayisinden hırsızlık yapan adam rahatlığıyla pes dedirtti.

Editor: Buket Toprak
30 Kasım 2018 - 20:50 - Güncelleme: 03 Aralık 2018 - 11:22

Karaman'da tamir ettirdiği cep telefonunu almak için cep telefonu bayisine gelen hırsız içeride kimsenin olmamasından faydalanarak vitrindeki cep telefonunu çaldı. Rahat tavırları ile güvenlik kamerasına yakalanan hırsız tamir ettirdiği cep telefonunuda alarak kayıplara karıştı.

Hırsızlık olayı Kirişçi Mahallesi İsmet Paşa Caddesi üzerinde bulunan bir cep telefonu mağazasında meydana geldi.

İddiaya göre henüz kimliği belirsiz hırsız bozulan cep telefonunu tamir ettirmek için cep Mehmet Ali Seven'e ait telefonu bayisine geldi. Bozuk telefonu teslim eden hırsız 2 saat sonra telefonunun yapılacağını öğrenip dükkandan ayrıldı. Cep telefonunu almak için yeniden telefoncuya gelen hırsız içeride kimsenin olmadığını anlayınca vitrindeki bir cep telefonunu hızlıca çalarak cebine koydu. 

Dükkandan çıkıp hiç birşey yokmuş gibi yeniden dükkana giren hırsız tamir ettirdiği cep telefonunun bedelini Mehmet Ali Seven'e ödeyerek dükkandan ayrıldı.

Bir cep telefonunun çalındığını fark eden dükkan sahibi Seven güvenlik kamera kayıtlarını izledi. İzledikleri karşısında şok olan dükkan sahibi polisten yardım istedi. Polis dükkanda yaptığı incelemelerin ardından kimliğini tespit ettiği hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..