"Her zaman köylünün yanındayız"

AK Parti Karaman Milletvekili Eser 2 günde 5 Köy ziyaret edip sorunları yerinde inceledi.

"Her zaman köylünün yanındayız"
01 Ekim 2018 - 10:16 - Güncelleme: 03 Ekim 2018 - 14:04
Reklam

Karaman AK Parti Milletvekili Selman Oğuzhan Eser ve beraberindekiler hafta sonu 5 köy ziyareti yaparak vatandaşların sorunlarını yerinde inceledi. Eser köylülerle bire bir ilgilenirken, köylünün milletin efendisi olduğunu vurguladı.

AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser Elma bahçelerinde de incelemelerde bulunurken, Elma Toplayan işçilerle bir araya geldi. Eser hafta sonu mesaisine Çiğdemli Köyündeki Elma Bahçesi ziyareti ile başladı. Elma toplayan Karamanlılarla bir araya gelen Eser burada işçilerle birlikte çay içip sohbet etti. 

Karaman'da ki bütün sorun ve sıkıntılarla yakınen ilgilendiğinin altını çizen Eser daha iyi bir Karaman için gece gündeüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Eser hafta sonu çalışmaları kapsamında Bölükyazı, Mesudiye, Çiğdemli, Ortaoba ve Süleymanhacı köylerini ziyaret etti. Köylünün milletin efendisi olduğunu söyleyen Eser, İl Özel İdaresi aracılığı ile köylerde yaşanan sorunların teker teker çözüme kavuştuğunu belirtti. “Özellikle asvalt alanında köylerde çalışmaların aralıksız devam ediyor. Bizler köylerimizi tek tek gezerek sorunları yerinde inceliyoruz. Bizler sadece seçim zamanlarında oy istemek için değil her zaman sizlerin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bizim teşkilatımız her zaman vatandaşın yanında hizmetin odağında olmuştur. Elimizden geldiğince Karaman'a en iyi şekilde hizmet etmek için durmayacağız çalışacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum