Hepsi tek bir amaç için toplandı

Karaman'da sosyal medya üzerinden kurdukları gruplar ile bir birleri ile iletişime geçen hayvan severler sokak hayvanları için bir araya geldi.

Reklam
Hepsi tek bir amaç için toplandı
28 Mart 2019 - 18:43
Reklam

Karaman’da yaşayan hayvan severler sosyal medya üzerinden yaptıkları kampanyanın ardından yapılan yardımları Karaman’a duyurmak, sevgi ve merhamet zincirlerine Karaman’ı da dahil etmek ve daha çok cana sahip çıkmak için bir araya geldi.

Kendi imkanları ile sokak hayvanlarının beslenme, barınma, sağlık ve sahiplendirme ile ilgili her türlü ihtiyacını karşılamak için bu zaman kadar yüreklerini ortaya koyarak ellerinden geleni yapan hayvan severler, bu iyilik zincirinin hiç kopmayacak şekilde büyümesi için harekete geçti.

Yalnızca gönüllülük esasına dayalı olarak bir araya gelip sokak hayvanları için gerek kamu kurum ve kuruluşlarımız, gerek basınımız, gerek vatandaşlarımız ile Karaman’ımızı bir bütün olarak bu projemize desteğe davet ediyoruz diyen gönüllü hayvanseverler seslerini duyurmak için afiş, billboard, sosyal medya gibi pek çok mecrada yer almak için harekete geçtiklerini ve Allah (c.c)’nın sessiz kulları için herkesin desteğine ihtiyaçları olduğunun altını çizerek; ‘’HAYDİ KARAMAN ! Bir kap yemek,Bir kap su,Bir KALP SEVGİ bırakalım kapılarımıza’’ Sloganı ile faaliyetlerine devam edeceklerini belirttiler.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----